Ovládejte své domácí spotřebiče Siemens pomocí aplikace Home Connect, ať už jste kdekoliv

Svět technologických inovací jde neustále kupředu. Postupně se stále více spotřebičů propojuje a stávají se mnohem inteligentnějšími. A nyní inteligentní technologie konečně dorazily také k vám domů prostřednictvím domácích spotřebičů připojených k Wi-Fi a aplikaci Home Connect.

Objevte aplikaci Home Connect

Aplikace je k dispozici také v demoverzi, která vám umožní vyzkoušet funkce ještě před zakoupením domácího spotřebiče s technologií Home Connect. Objevte snadno použitelné rozhraní, které vám umožní ovládat všechny vaše domácí spotřebiče Siemens s připojením k Wi-Fi.

Stáhněte si bezplatnou verzi aplikace Home Connect z App Store nebo Google Play

Zapněte troubu. Zatím co jste na nákupu

Objevte nové a vzrušující možnosti, které vám mohou trouby Siemens s technologií Home Connect nabídnout. Nechte se inspirovat a proměňte svou kuchyň v místo plné skvělých nápadů.

 

V nabídce recipeWorld si vyberte recept a přepošlete si jeho nastavení do trouby

Vaření na vysoké úrovni může být tak snadné: objevte skvělou nabídku lahodných receptů v sekci Kuchařská kniha aplikace Home Connect. Jakmile si vyberete svůj oblíbený, můžete odeslat jeho nastavení přímo do trouby, a dokonce i vzdáleně spustit ohřev. Užijte si pohodlné vaření a to nejdůležitější: lahodné jídlo.

Díky vzdálenému ovládání můžete svou troubu prostřednictvím aplikace Home Connect ovládat odkudkoliv

Trouba Siemens je tu pro vás a vaši maximální svobodu při vaření. Díky technologii Home Connect můžete spouštět a ukončovat programy a měnit jejich nastavení prostřednictvím aplikace Home Connect, aniž byste museli být v kuchyni.

Spusťte praní prádla. Zatímco další prádlo právě špiníte na výletě

Pračky s připojením k Wi-Fi a aplikaci Home Connect za vás nedokážou prádlo vkládat do pračky a zase vyjímat, ale poskytnou vám vzrušující funkce poskytující větší flexibilitu při praní prádla.

Vyhledejte si to správné nastavení pomocí Easy Start během chvilky

Easy Start je funkce aplikace Home Connect, která vám pomůže najít optimální program. Stačí zodpovědět několik jednoduchých otázek, například o druhu tkaniny a barvě, a funkce vám doporučí nastavení, které pak jednoduše odešlete do svého spotřebiče. Tímto způsobem zvládnete vše za několik málo sekund.